021-44359517

حسابداران جوان

بسیاری از ما در زندگی دارای یک حسرت مشترک هستیم که آن نداشتن یک راهنما و همفکر خوب برای مواقعی هست که باید تصمیم های مهمی در  زندگی داشته و شاید وقتی در موضوعی ورود پیدا می کنیم به نوعی  نیاز به وجود یک راهنمای بزرگتر و باتجربه تر را بشدت حس می کنیم.
بخش حسابداران جوان برای همین منظور قرار داده شده است یعنی رفع کمبود همفکری با علاقه مندان و حسابداران جوانی که یا مایلند دررشته حسابداری ادامه تحصیل داده و یا اینکه فارغ التحصیل شده ولی کار بلد نیستند و یا اینکه استخدام شده ولی راه نیفتاده اند  و یا اینکه راه افتاده ولی حرفه ای نیستند و یا اینکه حرفه ای هستند ولی باز هم مایلند درکار مربوطه پیشرفت کنند. 
توجه کنید این بخش مربوط به حل سوالات دانشگاهی نیست و بیشتر مربوطه به کسانی است که از اصول حسابداری تا حدودی اطلاع داشته ولی بصورت تجربی و اجرائی و عملی نیاز به کسب تجربه دارند و چون پرسش سوالات مختلف از همگان امکان پذیر نیست و  متاسفانه برخی از باتجربه های حسابداری نیز  به راحتی این انتقال تجربه را انحام نمی دهند تصمیم گرفته شد که به اطلاع این عزیزان رسانده شود که : تمام و کمال هر چه می دانیم و تجربه داشته ایم را خدمت شما جوانان علاقمند به حسابداری اعلام و به یکایک شما برای اجرا ارائه خواهیم داد  تا شما هم قادر باشید  بخصوص از نظر درآمدی ترقی مناسب را داشته و از نظر پوزیشن کاری پیشرفت کنید. برای ورود و عضو شدن در این بخش لطفا اطلاعات خود را به صورت کامل اعلام تا بعد از بررسی  عضویت شما هم در این گروه تائیدشود . بعد از  عضویت می توانید سوالات خود را مطرح کنید و صد البته سوالات شما در حد حوصله ی سایت و زمان بندی پاسخ داده خواهد شد. باعث خرسندی است  که بالاخره گام اول هدف مورد نظر مبنی بر داشتن گروهی از حسابداران جوان که بتوانند تحت یک روش اجرائی واحد  تشکیل شوند را عملی می داشته و سخت امیدوارم روزی این هزار حسابدار همه با یک روش اجرائی منظم  و یکسان پاسخگوی مدیران عامل شرکت ها و حوزه های مالیاتی باشند. منتظر عضویت شما عزیزان در این بخش هستیم.

شهرام کیماسی